ALMELO - Wethouder Arjen Maathuis neemt afscheid van de gemeente Almelo. Per 1 april 2025 wordt hij burgemeester van de gemeente Meppel.
Arjen heeft zich jarenlang met veel toewijding ingezet voor Almelo. Hij begon in 2010 als raadslid en werd in 2014 vicevoorzitter van de gemeenteraad. Sinds 2018 was hij wethouder, waarbij hij zich onder andere bezighield met stedelijke ontwikkeling, economie en arbeidsmarkt. Zijn betrokkenheid, open houding en oog voor innovatie hebben veel betekend voor de stad en de inwoners.
Om Arjen te bedanken voor zijn inzet, organiseren we op dinsdag 18 maart 2025 een afscheidsreceptie in het stadhuis. Iedereen die Arjen persoonlijk wil bedanken of hem succes wil wensen in zijn nieuwe functie, is van harte welkom.
Datum: dinsdag 18 maart 2025
Tijd: 16.00 – 18.00 uur
Locatie: Stadhuis Almelo
Arjen zal het waarderen als je erbij bent. Laten we samen terugkijken op mooie jaren en hem een warm afscheid geven voordat hij aan zijn nieuwe uitdaging begint in Meppel.
Namens de gemeenteraad en het college van burgemeester en wethouders van Almelo.